HANZI Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

UZMAN DİYETİSYEN ve FİTOTERAPİ UZMANI TUĞBA KAŞLIOĞLU

2017 yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden “Aralıklı Açlık Diyeti ile Az ve Sık Beslenmenin Metabolizma ve İnsülin Direnci Üzerindeki Etkileri” konulu lisans tezini tamamlayarak, Onur Derecesi ile “Diyetisyen” ünvanı alarak mezun olmuştur.

Eğitim süresi esnasında ve sonrasında birçok farklı Hastane ve Özel kuruluşlarda çalıştıktan sonra Yeditepe Üniversitesin´de çift yüksek lisans yapma hakkına sahip olmuştur.

2018 yılında Fitoterapi yüksek lisans programında “Brassica oleracea varyetelerinin insan sağlığı üzerindeki etkileri” adlı bitirme projesini tamamlayarak “Fitoterapi Uzmanı” ünvanını almaya hak kazanmış ve böylece Antalya´daki ilk beslenme alt yapılı Fitoterapi uzmanı olmuştur.

2019 yılında “Türkiye’deki büyük ve genç aktif milli judo takımının yeme tutumunun ve beslenme bilgi durumunun saptanması” adlı tez konusuyla Beslenme ve Diyetetik Yüksek Lisansını tamamlamıştır. “Beslenme ve Diyet Uzmanı” ünvanını kazanmıştır.

HANZI (Health and Nutrition Zone Integration) Beslenme ve Diyetetik Merkezini açarak, sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam tarzını benimsetmeyi kendine hedef olarak seçmiş ve hizmete başlamıştır. 

Sistematik bir denge sağlayarak sürdürülebilir bir yaşam tarzını benimsemek.

Sağlık koşullarını ön planda tutarak, doğru alışkanlıklar kazanımını sağlamak.